Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Komuna wciąż żywa. Do walki starzy junacy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie hrabio, Marcinie Zamoyski - przegrałeś pan wybory w mieście swojego wielkiego przodka z kandydatem z PiS i teraz rżniesz wielkiego obrońcę demokracji. A gdzieś pan był, gdy PO łamało nagminnie władzę? Czy nie jest to teraz odreagowywanie swoich kompleksów, nieudany PO-tomku wielkiego hetmana?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdy Polacy ginęli w kazamatach ubecji, gdy dobijano ostatnich żołnierzy Wyklętych, ojciec AK-owiec robił karierę naukową, a bliźniaki w show- biznesie. Gdy w stanie wojennym zamykano Polaków, te przybłęd wpieprzały rosołek u mamusi. Jakim cudem? Co kryje się za karierą naukową Lecha i Jarosława w okresie najczarniejszego PRL-u?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać na zdjęciach że to starzy funkcjonariusze UB i SB, a z tyłu jakiś osobnik z zespołem Downa. To obrońcy demokracji? Byli tam sami przegrani ludzie z tą puszczalską Muchą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...czytam liczne komentarze za i przeciw nie umiejąc wyjść z podziwu ludzkiej innowacyjności w interpretowaniu zaistniałej sytuacji! Polska jest krajem zróżnicowanym pod wieloma względami. Stad także moje zdziwienie wobec wszystkich uzurpujących sobie prawo do słuszności własnych tez! Mnie nie przeszkadzają klimaty wywoływane przez setki zabłąkanych nieudaczników defilujących w każdą rocznicę przykrej dla wszystkich katastrowy lotniczej wycieczkowiczowi do Smoleńska. Nawet zaśmiecanie miasta pogubionymi przez nich pampersami nie wywołuje odruchu protestu. Stąd tez spokój w obliczu demonstracji przeciwników łamania prawa oraz nieprzestrzegania zapisów wynikających z Konstytucji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed chwilą pokazano w Szkle Kontaktowym wybitnie nieudanego człowieka tzw. PASORZYTA JW PREZESA, DLACZEGO ON nie bierze pod uwagę,że dzieli ludzi na I,II i n-tą kategorię, A NIE WIDZI SIEBIE,że dla niego nie ma kategorii,chyba że dla nieudaczników to ma bezapelacyjnie I-szą.Bezpłodny,bez pociągu do żadnej płci i jest pasożytem bo nie pozostawi żadnego potomstwa którego zadaniem jest   min.praca aby płacić ZUS i podatki na swoich rodziców,dziadków. A kosztuje nas wszystkich słono bo nawet buty mu sznurują bo nie umie,ponadto ochrona itp.itd.Protestuję i nie życzę sobie aby tacy ludzie umieszczali mnie w poszcególnych kategoriach,ten nieudacznik musi do mnie rosnąć i to długo przepracowałem 48 lat i w wieku 68 lat przeszedłem na zasłużoną emeryturę,a ta KREATURA dalej dzieli polaków i szkodzi POLSCE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYLE W TEMACIE https://www.youtube.com/watch?v=M6wRnouGZFQ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać na zdjęciach że to starzy funkcjonariusze UB i SB, a z tyłu jakiś osobnik z zespołem Downa. To obrońcy demokracji? Byli tam sami przegrani ludzie z tą puszczalską Muchą.
Ludzie z zespołem Downa przede wszystkim potrzebują spokoju i normalności i nie cierpią gdy ktoś im to burzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać na zdjęciach że to starzy funkcjonariusze UB i SB, a z tyłu jakiś osobnik z zespołem Downa. To obrońcy demokracji? Byli tam sami przegrani ludzie z tą puszczalską Muchą.
Ludzie z zespołem Downa przede wszystkim potrzebują spokoju i normalności i nie cierpią gdy ktoś im to burzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyborcy Platformy tze. lemingi, jak Platforma zawłaszczała państwo to siedzieli cicho
  Dokładnie. PO chwaliło się że buduję Polskę. OK - ale k......a co ja z tego mam? Dostaję kwity z ZUS że sugerowana emerytura to 800zł. I weź teraz przeżyj ku....wa za to. CO mi po autostradach,, co mi po galeriach, co mi po mostach jak do michy nie będzie co włożyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam za błędy; errata PASOŻYT,Polaków,-ale jak zobaczę tego ''nadczłowieka'' to myślenie mi szwankuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tłumy działaczy i dawnych członków PZPR zebrały się na placu Litewskim celem zamanifestowania swojego przywiązania do postkomunistycznej konstytucji, która zapewnia im odpowiednie przywileje. Skandowali hasła poparcia dla poprzedniej władzy i niechęci wobec obecnej. Dało się słyszeć: Naród z Partią, Partia z narodem, niech żyje XXII zjazd. Precz z nacjonalizmem Kaczorów. Przygłupy wszystkich narodów, łączcie się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ "twarzowcy". Z tych oblicz bije nieskrywana tęsknota za inteligencją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech w końcu PIS weźmie za te czerwone, złodziejami łby za mordy i zrobi z nimi porządek! Koniec Państwa złodziei sprzedawczyków i układów. Woń do swojej ojczyzny bo to na pewno nie jest POLSKA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za komunistyczne mongoły. Normalnie ręce opadają. Przegrali wybory i jeszcze podskakują. Co chcecie zamach stanu zrobić. NIGDY WAM SIĘ TO NIE UDA. NIGDY. Czerwona hołota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko PiS może zrobić w tym kraju porządek, porządni ludzie się cieszą, a smakosze drogich win, cygar, ośmioriczek i zegarków po 100 patyków próbują wyprowadząc ludzi na ulice niby, że to o demokracje chodzi. Kto jeszcze jest tak głupi? Przecież to chodzi o stołki i ciepłe posadki dla tych politykierów i ich rodzinek i ziomków. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale ciemnota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie była garstka manifestujących, oceniam że było ich około 100 a nie jak pisze pismak kilkaset... to jest wprowadzanie w błąd opinii publicznej a sama pikieta trwała 15 minut i to wszystko. Pożal się Boże :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tłumy działaczy i dawnych członków PZPR zebrały się na placu Litewskim celem zamanifestowania swojego przywiązania do postkomunistycznej konstytucji, która zapewnia im odpowiednie przywileje. Skandowali hasła poparcia dla poprzedniej władzy i niechęci wobec obecnej. Dało się słyszeć: Naród z Partią, Partia z narodem, niech żyje XXII zjazd. Precz z nacjonalizmem Kaczorów. Przygłupy wszystkich narodów, łączcie się!
Z tymi "tłumami"to dałeś do pieca.Ze śmiechu poranną kawę rozlałem.Parudziesięciu nawiedzonych, spędzonych z różnych pipidówek chcą uczyć mieszkańców miasta uniwersytetów demokracji.Ubolewam,że niestety z samego Lublina też trochę się nazbierało.Przepraszam za to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boli rydzyków i kaczorków demokratyczna demonstracja widać to ilości postów chcących ośmieszyć uczestników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...